+90 (216) 312 12 17

info@cerayoto.com

+90 (216) 312 21 66 (Pbx.)

İNSAN
Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Hızla gelişen sektörümüzde İnsan Kaynakları'na verdiği önemle farkını ortaya koyan şirketimiz, çalışanları ve nitelikli işgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan firmamız, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Firmamızın başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir.

Şirket, çalışanlarına eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Şirketimiz, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

İş Başvuru Formu
Kişisel bilgiler
Adınız
Soyadınız
GSM No
E-Posta
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Uyruk
Çalışmak istediğiniz il
Engelli Durumu  
   
eğitim bilgileri
Eğitim Durumu
Eğitim Seviyesi
iş tecrübesi
Toplam tecrübe(Yıl)
Şu anda herhangi bir yerde çalışıyor musunuz?
Başvuru Pozisyonu
Pozisyon
Kendi CV'nizi yükleyin