+90 (216) 312 12 17

info@cerayoto.com

+90 (216) 312 21 66 (Pbx.)

HAKKIMIZDA

ÇERAY GROUP - Türk Otomotiv Aydınlatma Ekipmanları Sektörünün Gururu

1969 yılından bu yana Türk Otomotiv Aydınlatma Ekipmanları alanında kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden teknolojinin en son imkanlarını kullanarak birçok alanda İLK'lere imza atmış olan Çeray Group, sektöründe lider konumunu her zaman başarıyla koruyarak haklı bir gurur yaşamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz üstün kalite ve yenilikçi çözümlerle güven kazanmamızın yanı sıra, ülkemizin sınırlarını aşarak uluslararası piyasalarda da adımızı duyurmanın onurunu taşıyoruz.

Teknolojideki ilerlemeleri sürekli takip ederek ve Ar-Ge çalışmalarına yatırım yaparak, otomotiv aydınlatma sektöründe çığır açan ürünler geliştirme vizyonumuzla yolumuza devam ediyoruz. Geçmişten günümüze pek çok alanda "İLK"leri gerçekleştiren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek için her zaman ön planda olmuştur.

Ulusal ve uluslararası alanda büyüyerek, son yıllarda üretiminin %60'ını ihracata yönlendiren Çeray Group olarak, Türkiye'yi uluslararası piyasalarda temsil etmekten gurur duyuyoruz. Autoprom ve Çeray markalarımız, Dünyanın 5 kıtasında da kendini kanıtlamış ve 35 ülkeye ulaşarak her yıl kendi rekorlarını yenilemeye devam etmektedir.

Vizyonumuz, otomotiv aydınlatma sektöründe dünya çapında tanınan, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın başarısıyla birlikte büyümeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda çevreye olan duyarlılığımızı da üretim süreçlerimizde ve ürünlerimizde en üst seviyede tutarak, sürdürülebilirlik ilkesine olan bağlılığımızı koruyoruz.

Çeray Group ailesi olarak, geçmişimizin getirdiği tecrübe ve başarılarla geleceğe umut dolu bir bakış açısıyla ilerlemeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktan heyecan duyuyoruz.

Bizi tercih eden ve yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.